ATAŞEHİR LAZER EPİLASYON

Hemen Ara

Yol Tarifi

Hemen Ara

Yol Tarifi

  • ATASEHIR LAZER EPILASYON 2
Firma ÜnvanıATAŞEHİR LAZER EPİLASYON
Yetkili 1
Telefon 1
Yetkili 2
Telefon 2
Adres
E-Posta
Web Sitesi
Facebook
İnstagram

HİZMETLERİMİZ

Saten Yüz Germe

Saten Vücut Germe
Medikal Manikür
Batık Tırnak
İğneli Epilasyon
Kalıcı Epilasyon
Cilt Bakımı
Vücut Bakımı
 IPL
Nasır
LPG İntegral
Green Peel
Buz Epilasyon
Bölgesel İncelme
Kalıcı Eyeliner
Kaş Kontürü
Selülit Bakımı
El ve Ayak Bakımları
LPG Endermologie Alliance
Kamuflaj Makyajı
Dudak Renklendirme
Anti-Aging Bakımı
Leke Bakımı
Akne Bakımı
Diyot
Kalıcı Makyaj

Buz Epilasyon

Buz lazer, son teknoloji ile üretilen epilasyon cihazlarının çokça tercih edilen cihazlarından bir tanesidir. Özellikle son yıllarda kullanım yaygınlığı düşünüldüğü zaman birçok kullanıcının tercih ettiği yöntemler arasında yer alır. Hem erkek hem de kadınlar için rahatlıkla kullanılabilen bu yöntem, birçok açıdan avantajlıdır.

Her epilasyon yönteminde olduğu gibi buz lazer yöntemi de kıl köklerini yakma üzerine kuruludur. Bu sayede kıl kökleri uyutularak uzun süre çıkması engellenir. Tamamen bitirmek çok mümkün olmadığı için bütün lazer yöntemlerinde olduğu gibi buz lazerde de kıl köklerinin uyutulması esastır. Çünkü hormonal, mevsimsel, çevresel ve beslenme etkileri sebebiyle kıl kökleri bazı dönemlerde canlanabilir. Bu durumlarda seanslar bitmiş olsa bile belirli aralıklarla uyutma seansları yapılarak eski canlı kıl köklerinin gelmesi önlenir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde tüylerden uzun süre kurtulmak mümkündür.

Bir uzman kontrolünde yapılması ve ihtiyaç duyulan seans sayısına yine uzman sayesinde karar verilmesi oldukça önemlidir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz buz lazer seansına uzman ile karar verebilirsiniz. Bu uygulama için uzmanlarımızı arayarak hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Diyot Epilasyon

Diyot epilasyon yöntemi, tüm cilt tiplerine uygulanan ve en yaygın epilasyon uygulamalarından bir tanesidir. Hem erkek hem de kadınlar için uygun olan bu yöntem aynı zamanda açık ya da koyu ten fark etmeksizin rahatlıkla uygulanabilir. Diğer lazer yöntemlerinde olduğu gibi bu yöntemde de amaç kıl köklerini hedef almaktır.

Ancak diğer yöntemlerden farkı başlığı hiç kaldırmadan hareket ettirerek uygulanan bölgede ütüleme mantığı ile epilasyon yapmak olarak bilinir. Bu uygulama yöntemi sayesinde hem daha az enerji harcanır hem de uzun vadede daha kalıcı çözümler sunar. Bu sebeple de birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Bunun haricinde kadın ve erkeklerin rahatlıkla kullanabilmesinin sebebi her renk kıl için kullanıma uygun olmasıdır.

Kullanılan son teknoloji sayesinde istenmeyen tüyler için kalıcı çözüm sunan diyot epilasyon cihazları birçok kullanıcının öncelikli tercihleri arasına girer. Bu sebeple siz de ihtiyacınıza uygun olan seans aralığını belirlemek için uzman kadromuzdan yardım alabilir, size uygun olan seans aralığından da uygulamalara başlayabilirsiniz.

İğneli Epilasyon

İstenmeyen kıllardan kurtulmak için uygulanan bir yöntem olan iğneli epilasyon öncesinde eğer kök kısmından alınmış olan kıllar varsa bir miktar uzamalarının beklenmesi gerekir. Bu sayede kök kısımları daha rahat şekilde gözlenir. İğneli epilasyon için toplamda kaç seans yapılacağı, tamamen bölgelerdeki kıl ya da tüylerin yoğunluk oranına bağlıdır. Bu sebeple kaç seans yapılacağı konusunda, uzman estetisyenler bu bölgelerde inceleme yaptıktan sonra karar verir.

İğneli epilasyon, seanslara düzenli gelindiği takdirde son derece hızlı sonuçlar verir. İşlem süresi kişiden kişiye değişiklik gösterse de, ilk seans itibariyle etkili şekilde sonuç alınmaya başlanır. Seans durumları ise; ilk etapta daha sık halde olurken, daha sonra seyrek şekilde uygulanır. İğneli epilasyon; Gelvanik iğneli epilasyon ve termolisis İğneli epilasyon şeklinde iki türde yapılır. Gelvanik ve termolisis; teknikler sırasında kullanılan cihazların adıdır.

Gelvanik iğneli epilasyonda iğneler, kök kısımlara elektrik enerjileri aktarır. Sodyum hidroksitle birlikte kök hücreleri tamamen parçalanır. Termolisis iğneli epilasyonda ise iletken görevini su üstlenir. Kök kısımlara titreşimler verilerek kök ısınır. Ardından da kendini yok eder. İğneli operasyon hakkında daha detaylı bilgi için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 19 total views,  1 views today

Copyright © 2016-2023 İzomont Su Isı Yalıtım İnşaat Taahhüt Telekomünikasyon Ticaret Limited Sirketi Her Hakkı Saklıdır. Tel:+90 553 063 8412 - powered by Enfold WordPress Theme